Bachovy kapky

Bachovy kapky na míru 25ml v lahvičce s pipetou- cca 30denní kůra

Bachovy krizové kapky na míru a kombinované- 440Kč, 25ml

Spotřebujte do 6 měsíců.

Jedná se o směs esencí, které jsou vybrány dle individuální potřeby. Bachova květová terapie je založena na léčení pomocí 38 esencí z květů divoce rostoucích rostlin, keřů a stromů. Autorem květové terapie je Dr. Edward Bach, který tuto metodu vynalezl na počátku 20 stol. Bachova květová terapie působí příznivě na psychický stav člověka a odstraňuje tak např. stres, strach, nervozitu, fobie atd.

Pro správný výběr esencí je nutno znát problémy, které danou osobu trápí, nebo alespoň datum narození osoby, pro kterou je směs určena. Na rozdíl od krizových kapek, které odstraňují především akutní stavy, léčí Bachova směs hlavně problémy z dlouhodobého hlediska. Proto je v některých případech nutné i několikaměsíční užívání

Esence jsou míchány na alkoholové  bázi- kvalitní brandy.  Dětem , kojícím a těhotným alkohol přidáván není, proto doporučuji uchovávat v lednici.

Kapky se kapají do teplého nebo studeného nápoje, na plastovou lžičku.

Obvyklé dávkování: 4 kapky /4x denně

Kapky objednávejte zde

Abych Vám zhotovila kapky přesně pro Vás, potřebuji od Vás vyplnit pár údajů do kontaktního formuláře. Přeji si, aby Vám kapky fungovaly a funkčnost zajistím opravdu na základě individuálních potřeb.

Napište mi prosím datum narození, jaký problém Vás trápí a případně zda-li máte nějakou špatnou životní zkušenost, čím jste si prošli. Jen tak mohu zajistit účinnost kapek.

Krizové kapky  25ml v lahvičce s pipetou- cca 30denní kůra

Krizové kapky (krizová esence) slouží k harmonizaci jakýchkoli krizových situací, jakými jsou například úmrtí, nehody, návštěva zubaře, před zkouškami, stav po obdržení špatné zprávy, operace apod.

Složení: Slíva třešňová (Cherry Plum), Netýkavka žlázonosná (Impatiens), Bílá lesní réva (Clematis), Devaterník penízkovitý (Rock Rose) a Snědek okoličnatý (Star of Bethlehem).

Užívání: V krizových situacích 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech do zlepšení stavu. Kapky se aplikují přímo pod jazyk.

Cena  25ml - 440Kč

Kapky objednávejte zde

2v 1 Krizové kapky spolu s kapkami na míru 25ml -  (krizové esence + dalších 6 na míru) 

Cena  25ml - 440Kč

Krizové kapky (krizová esence) slouží k harmonizaci jakýchkoli krizových situací, jakými jsou například úmrtí, nehody, návštěva zubaře, před zkouškami, stav po obdržení špatné zprávy, operace apod.

Složení: Slíva třešňová (Cherry Plum), Netýkavka žlázonosná (Impatiens), Bílá lesní réva (Clematis), Devaterník penízkovitý (Rock Rose) a Snědek okoličnatý (Star of Bethlehem) +  dalších max. 6 esencí na míru.

Užívání: 4 kapky /4x denně  V krizových situacích 4 kapky po hodině  do zlepšení stavu.

Kapky objednávejte zde

Bachovy kapky pro děti a dospělé na míru

Koliky, vzdor, podpora kojení, separační úzkost, nástup do školky, školy, puberta, zkoušky, problémy se soustředěním, školou, strachy, fobie, neurozy, deprese, úzkosti, narození sourozence, stěhování, změna školy, únava, pocity viny, sebevědomí, netrpělivost, přetížení, žárlivost, nenávist, stesk, beznaděj, pocit méněcennosti, špatná koncentrace, poruchy učení, soustředění, výbuchy vzteku, agrese, slabá vůle, odvykání kouření, časté nemoci  aj. potíže.

Cena 440 Kč

Kapky objednávejte zde

Kapky, které posíláme jsou z bezpečnostních důvodů v plastových lahvičkách

Všechny texty jsou použity nebo inspirovány ze spřáteleného E-shopu-  www.e-bach.eu, esence jsou míchány ve spolupráci s touto společností, stejně tak i poradenství. V nabídce je kompletní výběr esencí.