Jaro už je cítit všude kolem, čistěte játra

 
 
 

Jaro už je opravdu cítit i vidět na každém kroku... občas nás překvapí dubnové počasí, které je jako na houpačce. V dubnu bychom měli posilovat hlavně játra. U dospělého člověka váží 1,6 kg a jsou uložena v pravé horní části břicha.Mají na starost 500 různých činností, z toho 20 nezbytně životu nutných.Vytvářejí žluč, odpadní látky, pomáhají ukládat A,D,E,K vitaminy, odstraňují odpadní látky z krve.Pokud máte oslabená játra cítíte únavu, bolesti ve stehnech, bolesti hlavy, máte špatné vlasy a lomivé nehty. Často cítíte vztek, zuřivost, je potřeba odpouštět sobě i druhým.

 

Dobrým pomocníkem jak pomoci našim játrům je vyhýbat se přílišné zátěži, do stravy přidat hodně hořkých bylin a potravin, vyčlenit kouření a alkohol, omezit nadspotřebu masa.

 

Dalším skvělým a mým velmi osvědčeným pomocníkem je REGALEN- u mne v prodeji za 461Kč kúra na 2 měsíce.

 

 

 

REGALEN je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

 

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné přírodní látky ovlivňují přímo orgány a pochody v těle, informační složky působí prostřednictvím biorezonance na samotnou příčinu onemocnění.

 

Regalen má díky komplexu výtažků z rostlin a informací silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Lze jej využít při léčbě poruch zažívání souvisejících buď se zhoršenou činností trávicích orgánů (např. nedostatečná tvorba trávicích šťáv), nebo špatnou životosprávou (přejídání, nepravidelná strava, množství tuku v potravě, …). Díky vysokému obsahu hořčin výrazně podporuje trávení a pomáhá tělu zbavovat se odpadních látek. Zároveň lze tento přípravek použít k důkladné celkové detoxikaci těla – krve, tkání i trávicího systému. Vzhledem k tomu, že Regalen stimuluje činnost orgánů, které souvisejí se zpracováním a odstraňováním toxických látek z těla (játra a střeva), je velmi vhodným přípravkem pro jarní očistné kúry. Zlepšením činnosti jater příznivě ovlivňuje i všechny ostatní fyziologické procesy v těle. Regalen je také velmi vhodný při řešení všech alergických stavů (kožní i systémové projevy), které jsou způsobené právě nedostatečnou funkcí jater a žlučníku a zhoršenou schopností těla zbavovat se škodlivých látek. Regalen napomáhá celkové regeneraci buněk a tkání prostřednictvím odstranění toxického zatížení organismu.

 

Energetické působení Regalenu podle principů TČM

 

Regalen harmonizuje především energetické dráhy jater, žlučníku, tří zářičů a dráhu tlustého střeva.

 

Použití Regalenu

 

  vykazuje silné detoxikační a antioxidační účinky; díky vysokému obsahu hořčin ovlivňuje metabolismus a zažívání, odstraňuje z těla jedy, parazity, plísně a odpadní látky;  upravuje zažívací procesy, trávení a správné vstřebávání živin, vitaminů a minerálů, pomáhá při nechutenství, pálení žáhy, pocitech plnosti, nadýmání, dráždivém tračníku, při žaludeční nevolnosti a zápachu z úst;  účinně regeneruje játra po žloutence, infekční mononukleóze, při poškození alkoholem, toxiny nebo léky, je vhodný u jaterní steatózy – ztukovění jater;  stimuluje činnost žlučníku a tvorbu žluče, slouží jako prevence zánětů žlučníku a tvorby žlučových kamenů;  pomáhá při problémech kůže – ekzémy, kožní vyrážky, akné, lupénka;  působí příznivě při alergiích – prachových, pylových a při astmatu;  zlepšuje činnost srdce a krevního oběhu, čistí krev;  snižuje hladinu cholesterolu a upravuje jeho metabolismus;  osvědčuje se při únavovém syndromu, psychickém a fyzickém vyčerpání, při migrénách, bolesti hlavy v oblasti čela, spánků a vlasových kořínků;  zmírňuje příznaky premenstruačního syndromu a upravuje menstruační cyklus (hlavně při vynechávání menstruace);  podporuje obnovu a výživu chrupavek a vaziva (šlachy a vazy);  pomáhá při únavě a onemocnění očí;  podporuje imunitu a působí preventivně proti nádorovým onemocněním.

 

Použití Regalenu z hlediska psychiky •  podrážděnost a impulzivní jednání, vznětlivost, výbuchy vzteku a zuřivosti, chronická nespokojenost spojená s pocity nespravedlnosti, plačtivost a časté stavy neadekvátního dojetí, přecitlivělost na hluk a potlačování emocí.