Poděkování

Děkuji všem svým klientům za Vaše úspěchy….

 

 • Poděkování za velmi hezký lidský přístup 

EVA E., 55 let

Ráda bych velice poděkovala p.Sandře za její velmi milý přístup a pomoc při mých dlouhodobých problémech. Je to vzácný člověk s citlivým přístupem a léčitelskými schopnostmi. Již několik let se potýkám s problémy levého kolene. Absolvovala jsem už 34 punkcí se stále stejnými výsledky. Několik kortikoidních injekcí do kloubu s chvilkovými úlevami. Od roku 2011 jsem žila pouze ze stresu, strachu a obav. Odešla mi má nejlepší švagrová, které bylo pouhých 48 let. V roce 2012 mi vážně onemocněl můj tatínek. V létě byl hospitalizován, v prosinci téhož roku pět dní před vánocemi umřel. V tomtéž roce maturoval můj syn, ze stresů, které prožil od úmrtí své tety (mé švagrové), nemoci a úmrtí dědy mi zkolaboval a byl hospitalizován na psychiatrii. V roce 2016 jsme se stěhovali do Plzně. Vzala jsem si sebou i 81 letou maminku. Stres, stres a zase jenom stres a starosti. V roce 2017 se mi syn opět mírně psychicky zhoršil a byl opět hospitalizován. Neúspěšně se mi dařilo nacházet práci. Vše gradovalo tím, že mi v roce 2017 maminka umřela. Trpěla jsem silnou vnitřní neurozou a bolestí žaludku. Absolvovala jsem gastroskopii a byly mi nasazeny léky. Žaludek se zklidnil, ale neuroza stále trvala. A aby toho nebylo málo, ze stresů a nervů jsem v roce 2018 dostala psoriázu (lupénku), ze které mi přibila i psoriatická artritida. Hledala jsem někoho, kdo mi ze všech mých problémů alespoň částečně pomůže. Dostala jsem doporučení a kontakt na skvělou paní Sandru. Při terapii, kterou jsem absolvovala, mi byly i zároveň vytvořeny Bachovy kapky na míru. Po pravidelném měsíčním užívání neuroza ustoupila a já se konečně vnitřně zklidnila. Nyní se celkově cítím o mnohem lépe. Jsem vnitřně zklidněná, vyrovnaná a vše beru s pokorou a úctou. Za to vše vděčím velice právě p. Sandře. Ještě jednou veliké díky a hlubokou poklonu. V léčbě a terapii pokračuji a věřím, že vše co přijde bude už jen a jen osvětlené sluncem. Děkuji Vám moc p. Sandro, za Vaší pomoc a lidský přístup.

 

 • Poděkování za terapii

Ahoj milá Sany, děkuji Bohu i Andělům a chci Ti velmi poděkovat za tvojí trpělivou a jemnou pomoc ,vážím si toho, že jsem mohl s tebou být a vnímat krásu i něhu pomoci ,která se nám dostává.Zatím ahoj měj se krásně Vlasta

 

 

 

 • Poděkování- za 6 měsíců 16kg dole a o 68 cm měně na objemu

Zdenka H. 

Po létě jsem se cítila hrozně tlustá, jako hroch, zvlášť v parných dnech, když si člověk nemůže vzít sukni bez punčoch. Měla jsem 88 kg při 166 cm. Sandru jsem našla na internetu po té, kdy jsem se rozhodla vyhledat pomoc. Nejvíc mě k tomu asi motivovala fotka mamky, která v mém věku byla i po dvou dětech hubenější než já bez dětí. Taky dost pomohla věčná únava a zadýchávání se při pohybu, který mám moc ráda. Hned, jak jsem začala jíst podle Sandřina doporučení, jsem se začla cítit mnohem líp, měla jsem víc energie a nepotřebovala jsem si každý den dát po práci dvacet. Sice jsem prvních 14 dní měla trošku hlad, ale rychle to přešlo. Na režim jsem si naprosto zvykla a nebyl ani není to vůbec žádný problém. Netrápím se, nehladovím, užívám si to. Je to skoro půl roku, co jsem s dietou začala, a mám 15,9 kg dole, 13 cm přes prsa, 13 cm přes hrudník, 28 cm z pasu a 14 cm přes boky. Začínala jsem na velikosti 48, dneska mám 40 a i jednu sukni 38 :). Cítím se báječně a báječně i vypadám. A hlavně mám obrovskou spoustu energie na všechny moje koníčky a na sport! Díky, Sandro!

 

 • Poděkování za bachovy kapky na spaní pro syna

Krauzová L.

Po třech týdnech užívání kapiček jsem velice spokojená. Malej od narození nechtěl spinkat, vyzkoušeli jsme kde co, ale bez úspěchu. Až mi byli doporučeny Bachovy kapky. A musím říct, že moc překvapily. Už můžeme říct, že spíme. Pořád jsme 3-4 vzhůru, ale vstávali jsme i 15x za noc. Za nás velký úspěch, v kapičkách pokračujem a můžeme je jen doporučit.

 

 • Poděkování

Vladi M.D. 

Sandro, jste můj miláček...
Děkuji Vám!
Nosím Vás v srdci!

 

 • Bachovy kapky jsou super

Juhaszova

Vyzkoušeli jsme bachovky na spaní a do měsíce se spanek upravil a miminko spí déle. Určitě doporučuji a sama se na ně kdykoliv to bude potřeba, můžu spolehnout .

 

 • Kombinované kapky na zoubky a spánek pro děti

Myslivcová

Kapky doporučuju všem maminkám,které váhají zda objednat.Dcera je užívá už dlouho,ať už na lepší spánek nebo na zoubky a jsme moc spokojení.
 

 • Očekávání nadmíru splněno ,díky

Petra Michálková

Děkuji Vám, že jste mi pomohla s redukčním plánem a se změnou stravovacích návyků. To co jsem od toho očekávala se skutečně vyplnilo. Jsem maximálně spokojená. Ještě jednou Vám děkuji.

 • Podekování ubytek 2,1kg po tydnu

  Zasilam report po tydnu od naseho setkani.
  Zase jsem se poctive vratila k planu, ktery dodrzuji. Vysledek minus 2,1 kg po prvnim tydnu.
  Velmi pocituji silu Vaseho odblokovani pri poslednim sezeni. Pokracuji v praci s predstavivosti.
  Kapky tez uzivam dle dohody.
  Opet jsem zaradila aktivni pohyb - orbitrek a plavani, citim, ze je nutne alespon 3x tydne.
  Dnes je uplnek, tak drzim ovocno-zeleninovou ocistu a planuji koupel na podporu detoxikace dle Vasi rady.
  Dekuji mnohokrat za pomoc, cenne rady i podporu a verim, ze na nasem pristim osobnim setkani budu pochvalena :-) !!

  Marketa

 • Uznání 

Dobrý den, 
díval jsem se na Vaše webové stránky a chci Vám vyjádřit touto cestou uznání za to, co děláte. V dnešní době, kdy jsme vystavováni stále většímu tlaku ze strany potravinářských lobby, s katastrofálními důsledky na zdraví obyvatelstva, v době, kdy zde máme epidemii obezity a “civilizačních” chorob, je Vaše práce více než důležitá. 

Vím, že se Vám nedostane veřejného uznání a že Vaší hlavní odměnou - a také asi největším hancím motorem - je uznání Vašich spokojených klientů, proto se připojuji, abych Vás podpořil ve Vaší užitečné práci. Chci Vás ujistit, že má daleko hlubší dosah a význam, než si možná vůbec uvědomujete. Děkuji Vám za to a přeji mnoho a mnoho spokojených klientů. 
S úctou
Tomáš Kašpar

 • Terapie a bachovky

Petra Lehká

Chtěla bych touto cestou poděkovat Sandře za vytvoření bachových kapek na míru, tak i konzultaci na dálku. Úleva a poléčení celé problematické situace nastalo téměř obratek. Vystihla s čím je přesně potřeba pracovat a co mě zbytečně blokovalo. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji. Konečně mám zase svůj klid a harmonii v životě

 

 • Můj příběh a poděkování Sandře

Eliška, 29let

Dobrý den všem!
Nevím, kde mám začít, ale ráda bych vás seznámila s mým příběhem a s rozhodnutím, proč začít s nutričním plánem od Sandry.
Je to trochu složitější, ale popíšu to co nejjednodušeji. 
V létě 2011 mi zjistili autoimunitní onemocnění – plicní sarkoidóza II. Stupně a okamžitě jsem začala být léčena kortikoidy – Prednison (40mg/den). Netušila jsem, jaké dopady bude léčba mít. Sice mi to pomohlo od příznaků nemoci, ale na druhou stranu se hojně projevily nežádoucí účinky. Začala jsem otékat – hlavně v obličeji a v oblasti břicha. Zadržovala jsem vodu a začala přibírat na váze. Za celou dobu léčby – což bylo asi 8 měsíců (postupně mi dávky léků snižovali), jsem přibrala neuvěřitelných 14 kg!!! Bylo to hrozné. Byla jsem psychicky na dně. V březnu 2012 jsem už byla bez léků a začala jsem s váhou trochu něco dělat. Více se hýbat (při léčbě kortikoidy je to s pohybem složitější - paní doktorka mi to moc nedoporučovala, protože jsem měla ještě více oslabený organizmus) a hlídat se v jídle. Do léta 2012 jsem zhubla necelých 7kg.

Však v srpnu 2012 jsem dostala další ránu - po půl roce od vysazení kortikoidů, se mi nemoc vrátila. 
Myslela jsem, že se mi zhroutil celý svět. Při představě, že budu muset opět podstoupit léčbu Prednisonem a jeho nežádoucími účinky. Zkoušela jsem různé bylinky, léčitele, parazitology, ale nic se nevedlo. Oddálila jsem si tím jen zahájení léčby kortikoidy. Po Novém roce mi už nezbývalo než se tomu všemu opět podvolit a začít s léčbou. 
Řekla jsem si, že chci nějakým způsobem předcházet tomu, abych opět otekla a přibrala. Proto jsem kontaktovala Sandru. Popsala jsem jí svůj příběh, léčbu, co to všechno obnáší a co bych ráda podnikla. Sandra mi sestavila nutriční plán při chronickém onemocnění s lehkou redukcí váhy. 

Nutriční plán jsem začala dodržovat s původní váhou 77,4kg. První týden byl trochu obtížnější. Člověk si musí stravovací plán „dostat pod kůži“ a zvyknout si, ale zvládla jsem to. Byla jsem velmi pozitivně naladěná a odhodlaná do toho jít s plným nasazením. Další týden jsem se již cítila velmi dobře a odlehčeně. Začal jsem i více cvičit (v rámci možností při léčbě). Po prvních třech týdnech jsem měla váhový úbytek 4kg a samozřejmě i úbytek v cm. Naopak se zvýšil podíl svalové hmoty. Byla jsem nadšená! Člověk vidí, že to funguje a všímá si toho i okolí. Nejen, že se cítím dobře po fyzické stránce, ale hlavně po té psychické!

S nutričním plánem pokračuji dál a jsem spokojená! Věřím, že se mi bude dařit i nadále. Jsem ráda, že i při léčbě kortikoidy člověk může jít s váhou dolů nebo si ji držet i přes nežádoucí účinky léků. Letos v červenci bych měla pomalu ukončit i léčbu kortikoidy, takže to bude o to lepší. A vodu, kterou v sobě zadržuji (v obličeji), půjde pryč. Musím Sandře moc poděkovat za její pomoc a ochotu. Jsem jí za hodně vděčná! 

 • Bachovky pro miminko na vztek

Balzerová

Dobrý den,chtěla jsem Vás informovat a zároveň moc poděkovat za pomoc mění se nám Náš chlapeček po10dnech nám spal o100%lepe a po měsíci užívání kapiček máme klidné (spokojené) děťátko.uz to nejsou záchvatové vztekani teď už se vztekne když mu něco nejde nebo mu není povoleno.moc vám děkujeme a v naší domácnosti už nesmí chybět vaše Bachovo kapky spokojené rodiče Balzerovi.

 

 

 • Bachovy kapky 3 mesicni kura a odstraneni psychofarmak

Sterbova

Bachovy esence na psychiku uzivam uz delsi dobu a diky nim nemusim brat zadny lexaurin nic,umrel mi pred 2 lety dedecek podepsala se na me psychika a ja byla na dne brala jsem lexaurin ne tedy pravidelne ale cca 2 az tri tydne jenze pak uz to bylo horsi a horsi hledala jsem po netu a nasla tuhle uzasnou pani a jeji kapicky a me pouzivani kapek tak ppmohlo ze jsem vzala lexaurin treba jen jeden za mesic, dva pak jsem chvili kapicky vysadila ,pred mesicem mi umrela babicka a ja dostala strach ze zas do toho spadnu tak jsme se hned ozvala pani ktera mi opet namichala a poslala kapicky a ja uzila teda lexaurin jen na pohreb a tyden po nem a uz jsem zas bez nej ,pani mi namichala i kapicky pro syna ktery bude mit 3/roky a v noci nespal budil se kazsou hod taky velke zlepseni busi se jednou ,objednavam dalsi jelikoz pani je Andel dobra i komunikace vse za jedna

 

 • Terapie na dálku

Eva Bielanová

Tímto bych Ti chtěla moc poděkovat za Tvé léčení na dálku, které již aplikujeme mnoho let. Mohu si dovolit říci, že mě znáš velice dobře. Již vícekrát jsi mě vytáhla ze zdravotní bryndy. Tentokráte jsi učinila hotový zázrak. Včera jsem pocítila, jak se léčení aktivuje. Byla to nesmírná úleva a nádherný osvobozující pocit. Ustoupily také ty virové komplikace, což je jako bonus navíc. Jsem zase plná elánu a energie což je stav, který jsem hoooooodně dlouho nazažila. Po tom jak mi bylo po pracovním vyhoření spojeném s únavovým syndromem a souvisejícími zdravotními komplikacemi, je tento stav velikánská změna. Pokud bych to nezažila, tak tomu neuvěřím.

DĚKUJI

 • Bachovy kapky pro dítě – zuby a spánek

Petra M.

Moc doporučujeme Bachovky na míru pro dceru, které rostou zoubky Chování i spánek se zlepšil, na týden jsme pak zkusili vysadit a bylo to o poznání horší, opět jsme nasadili a máme zase usměvavé dítě, které i přesto všechno v noci spí Vážně moc děkujeme

 • Klidné dítě díky bachovkám od Sandry

Recová

Dobrý den,můžu Bachovy kapky doporučit objednala sem si je pro syna,má 1.rok a co se narodil,tak jsme slyšeli jen samý pláč, křik a vztek .Pomohly mu a už se tolik nevzteká a uklidnil se takže určitě mu je ještě koupím.

 

 

 • Bachovky na spánek pro syna- zázrak

Balzerová

Chtěla bych moc poděkovat za Bachovo kapky pro syna. Syn měl od narození problémy spinkat v noci, neustále se nám budil snad každých 10min, přes den opravdu hyperaktivní,vůbec nám nechtěl jíst.U dětské Doktorky jsme byli snad pořád už ze zoufalství že jsme si nevěděli rady,na Doktorky a paní lékárnice jsme vyzkoušeli snad úplně všechno ale nic nám nepomáhalo.na doporučení naší známé jsme vyzkoušeli bachovo kapky a STAL SE ZÁZRAK pro nás rodiče malej nám spinká v noci až do rána dopřává si téměř každý den až do půl 9,já maminka jsem vyspala, energii mám na celý den troufám si i říct že si ze synem více rozumím nevzteka se tolik co před kapkami DĚKUJEME

 

 

 • VELKÉ PODĚKOVÁNÍ :)

Vendula 

Dobrý den,musím Vám,milá Sandro moc a moc poděkovat za podanou ruku při mém huhnutí!!!!Jsem moc spokojená,jídelní plán je skvělý,vůbec mi nepřijde složitý ,ani jídla nejsou náročná na přípravu.Rychle jsem si zvykla,že rodina jí něco jiného,já si baštím "to svoje" a jsem spokojená.Po 10 týdnech dodržování plánu hlásím tyto výsledky:

-13 kg na váze,

-8 cm přes břicho

-10 cm přes boky.

Moc děkuji,přeji Vám mnoho spokojených klientů a pokud můžu,vzkázala bych všem,kteří o tom způsobu přemýšlí,nebojte se toho,nebolí to :-) a JDE TO!!!!!

 • Poděkování za lepší duševní stav a jídelní plán

T.Polesná , koučka

Dobrý večer Sandro,
Slíbila jsem poslat zprávu, tak se pokusím dat dohromady zážitky s novým stravováním. Mám ze sebe radost! Baví mě jist zdravě, často a přemýšlet nad tím, co, kdy jim. Je pravda, ze se člověk musí naučit počítat a plánovat brát jídlo s sebou. Dnes jsem byla cely den pryč, vzala jsem si sice termosku s čajem, ale zapomněla jsem na jídlo.... Taky mám někdy komplikace s odvažováním třeba zapečených jídel, směsi, takže to víceméně odhaduju a snad dobře. Uvidíme. Pití mi, oproti mému očekávání, nedělá vůbec žádný problém. Jde to samo, vlastně mám pocit, ze mám snad i žízeň. Vypiju 1,5 litru čaje a 1,5 vody samotné nebo s džusem. Mám dojem, ze se spustil nějaký očištěny proces (nevím, jestli to souvisí všechno se vším) - jsem méně unavená, chodím na záchod, jsem taková víc optimisticky naladěná. Chci Vám za to poděkovat, protože na tom, že se cítím duševně o moc lépe, máte velký podíl Vy!
Ať je Vám taky dobře a ať se daří!

 

 • Bachovo kapky na únavu a lepší psychiku

Lenka W.

Bachovy kapky užívám už druhý měsíc a cítím ohromnou úlevu. Zejména mi pohohly od únavy, kterou jsem každý den pociťovala. Večer nejsem tak vyčerpaná a ráno se mi vstává hrozně lehce, mám více energie. Tento stav se projevil asi po týdnu užívání! Celkově se u mě projevil zvláštní pocit, popsala bych to asi tak, že se cítím mnohem lehčeji a uvolněji, co se týče psychiky.

 • Poděkování - za úbytek 10kg

Brožová, Praha 

Dobrý den, Sandro,
chtěla bych Vám poděkovat za pomoc při shazování nadbytečných kil. 
Musím přiznat, že jsem byla zpočátku k Vašemu plánu skeptická. Měla jsem strach, že budu hladovět a že budu své hubnutí nenávidět. Nic z toho se ale nestalo. Nejen že jste mi naplánovala jídelníček tak, abych hladovět nemusela, ale navíc mě přestala i pálit žáha. Teď, o 3 měsíce později a o 10 kg lehčí musím říct, že rady od Vás fungují. Cítím se lépe a vejdu se do kalhot, o kterých jsem si myslela, že už je nikdy neobléknu. 
Super, děkuji moc!
Michaela​

 

 • Splněné přání

Marketa J.

Mila Sandro,
Dnes je Silvestr, jsem rada, ze i o vanocich se mi (az na male vyjimky) podarilo celkem dobre drzet planu. Zase ubehlo par tydnu, tak bych Vas rada informovala a svych vysledcich:
Dodrzovani planu : 15 tydnu
UBYTKY:
Vaha – 11,6 kg
Pas – 17cm
Prsa – 13cm
Boky – 11cm
Jsem moc rada, ze mam novorocni predsevzeti z velke casti splneno uz na Silvestra!
Dekuji Vam moc, ze mi tolik pomahate, protoze pri zmene, ktera ma byt (a bude) celozivotni, potrebuje clovek “drzet za ruku”.

O sve vysledky se delim pro sebe, je to vyborna zpetna vazba, ale i pro budouci ci zacinajici klienty, protoze me moc pomohly uspechy ostatnich, kdyz jsem byla na zacatku a mela jsem velke pochybnosti, zda to zvladnu.

Dekuji, ze jste si vyzadala me miry pred zacatkem hubnuti-me se ani nechtelo se merit, protoze jsem se vazne spatne citila, ale tato cisla jednoznacne ukazuji, jak pri planu odchazi dolu tuk a to ze vsech casti tela! Take se mi vyrazne zlepsil dlouholety ekzem.

Nejlepsi zpetna vazba od jedne zname: Jejda ja jsem Te vubec nepoznala! Ty jsi tedy hodne zhubla a jak Ti to slusi!

Toto pisu kvuli sobe, ale i kvuli tem, kdo se jeste nerozhodli. Znova chci zduraznit, ze tyto vysledky jsou bez hladoveni a bez pocitu hladu a bez snizeni energie!

Dekuji mnohokrat a jsem rada, ze letos mam novorocni predsevzeti splneno jiz pred silvestrem!! Vim, ze s planem budu pokracovat dal, protoze nikdy v zivote jsem nejedla tolikrat denne a tak vyvazene a zdrave!

 • Dna a její zlepšení

Láďa, Karlovy Vary 

Dobrý den, děkuji za rady, jak se stravovat a které bylinky používat. Výsledky na kyselinu močovou dopadly skvěle. Dokonce spim celou noc a nebudím se na močení, jako to bylo několik let před tím, než jsem začal dodržovat stravovací zásady. Dokonce mne i lékař sám pochválil, díky mockrát

snížená funkce ledvin

Svobodová - Praha 

Přeji hezký den, v dubnu jsem si nechala udělat jídelní plán při chronickém onemocnění ledvin (mám 1 ledvinu), nyní jsem byla na krvi u lékaře, výsledky mám úplně v pořádku a zhubla jsem celkem 8 kg. Dokonce i sono břicha a kontrola po operaci jsou v pohodě.Mám radost,že i ta zhoršená ledvinná funkce se zlepšila,ledvina mi povyrostla a už to zvládá sama.Mějte se moc hezky a děkuji!!!

 

 • Celý život jsem stále neúspěšně hubla a teď to jde samo!

Miluš 57let 

Když jsem si nechala vypracovat redukční nutriční plán,byla jsem překvapená, že jsou zde jídla, která mi chutnají, lehko se připravují a vůbec nemám hlad. I přesto, že nedodržuji plán úplně na 100%, za 3 měsíce mám 13 kg dole.A cítím se fakt o mnohem lépe. Dřív jsem do sebe cpala různé podpůrné prášky na hubnutí, po kterým jsem stejně potom přibrala (po vysazení), teď se řídím plánem, popíjím čajíky a jde to samo. Navíc mi konečně podle vyšetření z krve spadl cholesterol, tlak i cukr. Doktorka se velmi divila, že za tak krátkou dobu mám výsledky v pořádku. Děkuji a vřele doporučuji všem, kteří chtějí se sebou a svým zdravím něco dělat. Zdraví je totiž to nejcennější, co máme!!

 • Zhubla jsem za rok 20kg

Jitka Denková 

Dobry den,
Bohužel v dnešní době není lehké se orientovat při výběru správných potravin a také člověk prostě potřebuje nějakou odbornou pomoc, co se týká úpravy jídelníčku. Pro mne to tedy byla veliká změna začít pravidelně 5x denně jíst a hlavně se okolí diví, že pořád jím a pořád hubnu. Jedla jsem spíše málo a jídelníček nebyl příliš vyvážený. Paní terapeutka mi zařadila více potravin v různých obměnách, ale respektovala při tom moje chutě a zvyky. Časem si člověk zvykne a již odhadem vím, kolik čeho mohu sníst. Občas mám dovolené i malé „vybočení“, aby tělo jen netrpělo.. Naučila jsem si ráno připravovat do práce „krabičky“ a opravdu to není nic složitého. Tělo prostě potřebuje energii na to, aby mohlo hubnout a správně fungovat. Ale důležitá je pravidelnost, jíst v klidu a také být v pohodě a hubnutím se příliš nestresovat a zařadit pohyb. Tak zhruba před rokem jsem měla o 20 kg více a teď bych ráda ještě nějaké to kg dolů, ale nejdůležitější je si váhu udržet než se stresovat kvůli nějakému kilogramu. Nakoupila jsem si menší oblečení a to je pro mě měřítkem.

 

 

 

 • Poděkování

Petra Mašková 

Děkuji Sandře za pomoc při mém problému s váhou , byla jsem spokojená Sandra je příjemný člověk s kterým se dobře povídá a s váhou jsem teď spokojená . Děkuji moc a když budu mít nějký problém určitě se ozvu .

Děkuji za úplně jiný přístup, než je jinde

 

 • Podekovani za nutriční plan i pristup Sandre

 

Mila Sandro,
Tak tu mam pri pondelku zase jeden pozitivni report!
Po 11 tydnech temer 100% dodrzovani planu:
Minus 9 kg, minus 15cm v pase!!
Temer 100% znamena, ze jsem se ucastnila asi dvou spolecenskych veceri. Tam jsem tedy nevydrzela, dost jsem se najedla, ale velka zmena byla v tom, ze jsem se necitila dobre a opravdu se tesila na navrat k planu!! ( To byla asi ta zmena, o ktere jste mluvila na zacatku a ja nevedela, co si pod tim predstavit – ted se v prejidani necitim dobre a v planu ano. Ne jako driv pri dietach , kdy jsem se nemohla dockat, az se navratim ke staremu…)
Dalsi zmena – hodne rada se divam do zrcadla, uz mam nove telo, tak si ho musim uzit J 
Zacala jsem zase i vic cvicit.
PS. Bylo obdobi asi dvou tydnu, kdy jsem mela pocit, ze se ubytek zastavil, v tu chvili jsem velmi potrebovala a ocenila Vasi podporu. Je nutne v tu chvili slyset: vydrzte to je normalni, vsechno jede dal, vaha proste nejde dolu plynule ale ve skocich!!
TAKZE MOC MOC A MOC DEKUJI!!!!!!
SRDECNE, MARKETA

 • Nutriční plán a onemocnění slinivky a žlučníku

Václav 39let 

Za měsíc 5kg dole, měl jsem mírnou nadváhu a problémy se slinivkou a žlučníkem, vše se po úpravě jídelníčku uvedlo do lepšího stavu než před tím tj. zdravotní stav se obnovil a je v lepším stavu než před chorobou a mysl se výrazně zklidnila, věci jsou jasnější a život šťastnější !

 • Nutriční plán při chronickém onemocnění

KATKA 31 

Po mateřské jsem měla problémy s váhou a trpěla jsem různými zdravotními neduhami a neustálou zácpou. Paní Sandra mi velmi pomohla i po psychické stránce, líbí se mi, že staví plány čistě na stravě a ne na nějakých prostředcích, tabletách.Vše mi dobře vysvětlila .Jídelníčkem a zásadami se řídím a výsledky se konečně dostavují.Děkuji, mohu doporučit.

 • Poděkování za úspěšnou redukcni

Jana 

I já bych chtěla milé Sandře moc poděkovat za sestavení redukčního jídelního plánu. Po 2 měsících dodržování plánu jsem zhubla téměř 6 kg a v bocích mi ubylo úžasných 9 cm. V hubnutí pokračuji i nadále a doufám, že na konci roku budu zas o pár kil lehčí. Také moc děkuji za rady duchovního rázu, Sandra mi pootevřela vrátka k zatím pro mě neznámým věcem, které mám v plánu prozkoumat a vlastně si tím obohatit svůj život. Sandru mohu jen doporučit, hezky se s ní povídá a čas strávený s ní rychle uteče.

 • Změna mého života k lepšímu díky 3 měsíčnímu balíčku kompletního plánu

Renata K

Nevím, jak to napsat, abych na něco nezapomněla, tak to napíší stručně a výstižně, Sandra je anděl mezi lidmi. Pomáhá mně i mé rodině v mnoha směrech

 • Poděkování za svatební rituál

Petra Lehká

Chtěla bych poděkovat paní Sandře za 2letou spolupráci, která mi přináší léčivou sílu do života a pomohla mi zbavit se bloků, které jsem měla. Dále bych chtěla paní Sandře poděkovat za pomoc při organizaci svatby. Svatba díky její péči byla opravdu pohádková a vše vyšlo na 200%. Vše se mnou probrala, poradila s organizací a průběhem, pomohla mi se závažnými rozhodnutím i očištěním před svatbou. Za nás s manželem můžeme jen doporučit. Ještě jednou moc děkujeme

 • Spokojenost s jídelníčkem

Jaroslav 

Dobrý den, po novém roce jsem se rozhodl udělat něco se svojí hmotností. Proto jsem navštívil paní  Tuškovou která mi sestavila jídelníček. Po třech měsících jsem zhubl 12 kilo, jsem spokojený. Cítím se mnohem lépe. Paní Tuškovou mohu jen doporučit. S pozdravem Jaroslav

 • Poděkování za výsledky v hubnutí

Lenka W.

Koncem roku 2014 jsem cítila, že je na čase něco se sebou udělat a zhubnout. Cítila jsem se hrozně těžce a nafoukle. Byla jsem odhodlaná udělat pro to vše, aby ten pocit zmizel. Teorericky jsem věděla co bych měla a neměla jíst, ale potřebovala jsem víc informací a podporu . Zkontaktovala jsem proto Sandru a požádala ji o pomoc. Počáteční váha 88,1 kg, míry 109-96-103-114. Redukční plán jsem začala dodržovat od 8.1.2015 a už po prvním týdnu jsem cítila úlevu a již po 3týdnech tyto výsledky!! 106-91-97-110. Ještě víc mě to povzbudilo a motivovalo. Vůbec to změnilo můj pohled na stravování a začala zkoušet různé potraviny.

Na čem ještě musím zapracovat je pohyb a to je moje další výzva. Po 3měsících přecházím na udržovací režim.


Přeji všem, kdo se chystají zatočit se svými kily hodně pevnou vůli a Sandře moc děkuji za pomoc a podporu

 • Skvělé výsledky s terapií na hubnutí ( psyché hubnutí)

Markéta J. 

Dobry den Sandro, ja mam po 11ti tydnech dole 7 kg, asi o 1,5 mi to vyskocilo, protoze posledni 2 tydny jsem vzorna nebyla. Pokracuju ale ve cviceni a snazim se dostat zpet. .Kazdopadne se citim o hodne lip, nez kdyz jsem koncem rijna zacinala a to, ze jsem se vratila k castemu ( jednu chvili kazdodennimu) cviceni je velky uspech, protoze puvodne jsem verila tomu, ze to opravdu casove nikam nenacpu, ale cvicim doma bud pres poledni prestavku nebo k veceru. Orbitrek je pro me nejlepsi a hlavne nemusim nikam dochazet.

Pred vanocemi jsem mela sileny stres v praci, ale to jsem vydrzela, naopak jsem jedla hodne malo a zhubla (driv bych to vecer intenzivne zajidala). To jsem mela velkou radost.

Taky terapie skvele zapusobila... ve vztahu s Jirkou je posun. 

Me vysledky jsou urcite spojene s cistenim, ktere jste delala - cisteni s cakrami. Vsechno se to spustilo po leceni neskutecnym zpusobem. Verim ze, porad funguje novy vzorec, ze uz se nemusim “zaobalovat do tuku”.

Moc zdravim a preju hodne spokojenych klientu Market

 • Zhubla jsem 8 kg

Veronika H.

V roce 2010 jsem se zamilovala do Zumby, absolvovala různá školení a v říjnu 2010 jsem otevřela lekce Zumby. Nikdy jsem nepatřila mezi štíhlé, vysportované instruktorky ale i tak jsem na hodinách měla poměrně slušnou návštěvnost. Jídlo jsem vždycky měla ráda a nebyla jsem, jak se říká, líná se najíst:) Když jsem se cvičením začala, tak se mi po nějaké době podařilo shodit pár kilo. Měla jsem z toho radost, protože jsem se nijak v jídle neomezovala. Spíše naopak, říkala jsem si tak když cvičím a ještě jsem zhubla, tak co bych si tu krémovou čokoládu Milku nekoupila, že. Ale po nějaké době jsem pocítila, že kalhoty na cvičení, které jsem nosila nejraději, mi už nejsou volné a příjemné jako dřív ale naopak, spíše mi škrtily. A hle, podařilo se mi přibrat a ve finále jsem vážila ještě více, než před začátkem cvičení. Nějak jsem tomu moc nerozuměla, vždyť přeci cvičím, tak jak je možný, že ta váha ne a ne jít dolů? Pak jsem si ,,nějak zvykla" a přestala to řešit. v květnu 2014 ale přišly zdravotní problémy s nohou a já musela téměř ze dne na den ukončit veškeré své hodiny, které jsem vedla ( s postupem času jsem si udělala školení také na Piloxing, Břišní pekáč apod.) Tak nějak jsem tušila, že to asi s tou váhou nebude úplně dobrý. A taky, že nebylo. Za měsíc necvičení se mi podařilo přibrat téměř 3 kila. To už jsem věděla, že na to sama nestačím, že potřebuji poradit. Domluvila jsem si první návštěvu a byl můj den D a já začala s novou stravou. Začátky byly občas náročné, jako napotvoru se mi rozbila kuchyňská váha hned první den apod. :) Vše se mi ale podařilo překonat. Po dvou měsících jsem o 8 kilo lehčí. Pomalu ale jistě začínám obměňovat svůj šatník a úbytku váhy si začalo všímat i mé okolí:) Občas sice trošku zhřeším ale vše se snažím napravit cvičením ve kterém mi zdravotní problémy nebrání. Doufám, že se mi podaří ještě nějaké to ,,kilíčko" dát dolů :) Rozhodnutí, že se objednám u paní Sandry bylo jedno z nejlepších, které jsem do dnešního dne udělala :)

 • Poděkování za terapii- léčení v oblasti pracovních vztahů, záněty ledvin

Markéta 

Poděkování od klientky za terapii –

Milá Sandro,
děkuju Ti moc za pomoc. 
Ledviny jsou lepší. Nechci to zakřiknout, ale díky Tvému zásahu jsem získala pocit úplného osvobození od stresorů v práci. Jako kdybys mě vybavila nějakým štítem, po kterém se tohle všechno sveze, ale ke mně nepronikne... Zkrátka se mi moc ulevilo a za to Ti moc a moc děkuju.
Ráda se s Tebou zase poradím, protože Ti naprosto důvěřuju. Je vidět, že se ve svých oborech skvěle vyznáš a umíš účinně pomoct a poradit...