ENERGY- láska a síla na celý život

Produkty této úžasné společnosti vytvořené srdcem mne provázejí už velmi dlouho. Zpočátku jsem se stala jejím zákazníkem, kdy mého dnes již manžela bolel žlučník. Byl nám doporučen regalen a jeho následná kůra, která neuvěřitelně zafungovala a zachránila žlučník od operace....

 

Poté jsem začala s produkty více pracovat, sama na sobě je testovat i na své rodině a tak přišla spolupráce, kdy jsem produkty začala i nabízet dalším lidem, kteří potřebují zásah shora...a to doslova.

 

Dnes už si nedovedu představit život bez těchto pomocníků a skutečně je doma máme místo lékárenských v převaze.

 

 

 
 
 
 
 
 

Produkty ENERGY

 

Produkty Energy jsou pro mne a moji praxi velmi oblíbeným pomocníkem...

 

Lidský organismus vnímají jako jeden celek - stejně jako já. 

 

Jejich myšlenka je čistá a funkční, již řadu let tudíž s tuto firmou spolupracuji a jsem na to pyšná.

 

 Všechny jejich produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

 

Koncentráty Pentagramu®

 

Základ nabídky tvoří jedinečná řada pěti přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Vironal – Kov, Regalen – Dřevo, Renol – Voda, Gynex – Země, Korolen – Oheň. Tento ucelený systém nazvaný Regenerace v Pentagramu® je založen na principu bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Jednotlivé výrobky Pentagramu® se vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého organismu.

 

Přípravky účinkují v lidském organismu na dvou hlavních úrovních – přírodní substance ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídicí podkorová centra v mozku. Prostřednictvím bioinformací dochází k zesílení účinku produktů a k harmonizaci celého energetického systému člověka.

 
 
 

Přípravky je možné užívat postupně jako komlexní regenerační kúru, nebo cíleně – jednotlivě podle povahy konkrétního zdravotního problému. Pro přesné určení pořadí a cílené užívání je vhodné poradit se s odborníky v Klubech Energy, kde je rovněž možné nechat si vytestovat optimální produkt pomocí EAV přístroje Supertronic.

 

Produkty je možné zakoupit v mé poradně, více info a ceník na www.energy.cz nebo u mne na doptání, nutné je přesně stanovit dávkování, proto je lepší domluvit se přímo s terapeutem, ráda Vám s tím pomohu. Kontakt 77766981