Jaro hraje pro detoxikaci, proto je čas na změnu, kterou dokážete. Vy ano!

 
 
 

 

 
 
 

Na jaře je příroda plná pupenů, květů , vůní a nových začátků. I květina nejprve musí dojít k rozhodnutí, aby nasadila pupen , následně květ a potom si můžeme užívat sladkých plodů. To vše je proces. Proces, který nedělá příroda silou, ale sama od sebe, protože je to sladěno s jejími potřebami a cykly.

 

Něco podobného se děje i u nás v našem vnitřním světě. Začínáme přemýšlet, jak vylepšit šatník, co nového koupit, zda nový účes, změny v bydlení, vztazích, začnou se nám rodit velké otázky a ještě větší otazníky.

 

Dovolme si jít za naší touhou a hlasem, co už jsme chtěli dávno, co jsme jen nedotáhli, protože bylo pořád ,co když, nebo až pak...

 

Nyní stojíte před výzvou a já taktéž.... provedu Vás touto změnou, pomohu ,jak bude potřeba , ale kroky budete dělat sami... věřte, že první krůčky jsou těžší, ale když vytrváte, Vaše tělo Vám poděkuje , zdraví se vylepší a nezdravé chutě, ale i myšlení přestanou útočit a mít nad Vámi moc, protože už to nebude potřeba.

 

Řešení je snadné... jarní detoxikační plán pro každého dle individuálních potřeb a zdraví.

 

 

 

Detoxikační plán je vhodný pro všechny, kteří:

 
 1.   potřebují zahýbat svým životem a dát mu RESTART

 2.    jsou unavení a bez výkonu

 3.   špatně se soustředí

 4.    trpí nadváhou a kožními problémy

 5.   potřebují vyčistit tělo a nabrat nové síly

 6.    se potřebují detoxikovat

 7. zlepšit celkové zdraví

 Detoxikační plán zahrnuje:

 
 1.    vstupní dotazník na zjištění stravovacích zvyklostí , zdravotního stavu

 2.    vyhodnocení a optimalizace stravovacích návyků

 3.    zhodnocení a optimalizace pitného režimu

 4.    vyhodnocení a optimalizace pohybových aktivit

 5.    individuální doporučení skladby detoxikačního plánu

 6.    detoxikační plán i jídelníček na jeden týden, gramáže, kombinace a skladba 

 7.  30 denní očistná kůra - čaj  pro obnovení rovnováhy těla, odstranění únavy a překyselení organismu 

 8.    individuální email poradna

 9.   terapie na pročištění a detoxikaci mysli

 10. Bachovy kapky na podporu detoxikace, posilnění vůle, koncentrace a všeho, co je třeba (individuální kombinace každému jiná) - nyní v hodnotě 295 Kč zdarma pro Vás

Cena 4700Kč

 
 
 

Nutriční plán je vždy vypracován individuální formou. Je možné si ho objednat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

 

K sestavení plánu je nutný buď osobní nebo telefonický kontakt , popřípadě prostřednictvím e-mailu.  Bližší informace dle dohody.

 

Po telefonické nebo emailové objednávce je klientovi zaslán vstupní dotazník, který vyplněný zašlete co nejdříve zpět. Poté je domluven termín konzultace.  Bližší info a objednávky na nutricni-terapeut@centrum.cz, 777669818

 

Plán klient získá při předání a proškolení nových stravovacích návyků, doporučených gramážích, ev. jiných dle potřeby (konzultace trvá cca 2h a je v ceně plánu). Nutriční plán klient získá osobně v tištěné formě. 

 

Po nastavení plánu každý klient pracuje s nutriční terapeutkou dle individuálních potřeb - zpravidla  dochází na hodinovou  konzultaci dle jeho potřeby, přání a požadavků většinou  po 3-4 týdnech. Poté se intervaly prodlužují na 10 týdnů a více . Každá konzultace je zpoplatněna dle ceníku (od 400Kč/h,dle typu služby).