Nejčastější dotazy

Za jak dlouho zaberou? 

"Toto je vždy individuální, záleží na kořenu problému a samotném jedinci, někdo cítí úlevu po pár dnech, jiný potřebuje péči i 3 měsíce. 1 lahvička je dávka cca na 4-5 týdnů."

Proč jsou bez zápachu, chuti?

"Takto je to v pořádku, skládají se z kojenecké vody, originálních Bachových esencí, které jsou v homeopatickém ředění, takže bez výrazné chuti i zápachu, dospělým se přidává i několik kapek brandy jako konzervant"

Jak je dávkovat a uchovávat?

" Nejlépe v lednici, dávkování je vždy na lahvičce uvedeno, 4 kapky 4x denně, na plastovou lžičku, nebo do nápoje, nikoli kov, pozor i na kontakt s mentolem (zubní pasty, bonbony)- ruší účinky."

Jak mohu své kapky objednat a jak to funguje?

Objednávat můžete zde

Vyplňte formulář, popište přesný problém, datum narození, a cokoliv Vás dalšího napadne. Po zaplacení Vám vyrobím kapky přímo na míru pro Vaše potřeby.

 #FORM[code=contact]#

Jsou bezpečné a přírodní?

"Ano, naprosto, nemají žádné kontraindikace a jsou vhodné pro mimina, těhotné, kojící i pro lidi, které užívají léky, pro každý věk na vyladění psychického stavu jedince, posilnění jeho přirozených funkcí a sil a zpracování traumat, negativních pocitů, emocí a stavů."

Jak kapky fungují ?

Květové esence, podobně jako jiné formy naturální medicíny, léčí člověka, individuum, ne konkrétní nemoc nebo její symptomy. Působí především na emocionální hladinu jedince. Proto dva lidi se stejnou nemocí, např. artritidou, můžou užívat úplně odlišné esence. Jeden třeba rezignoval na uzdravení se, ten druhý je netrpělivý - a i když je nemoc stejná u obou, každý přesto bude užívat rozdílné esence.

Cílem Bachových esencí není potlačit negativní emocionální postoje a projevy, ale transformovat je do pozitivního stavu a tak stimulovat vnitřní síly jedince k uzdravení se a následnému odstranění nemoci a stresu z těla.

Také lidé, kteří netrpí fyzickou nemocí, můžou z Bachových esencí profitovat. Častokrát se nacházíme v náročných obdobích života - stres, pracovní přetížení, změna způsobu života, nejistota, deprese z nenaplnění svých předsevzetí, strach před zkouškou… V těchto stavech pomáhají esence vyrovnat a uklidnit naši psychiku dřív, než se emocionální diskrepance projeví v těle jako fyzická nemoc.