O mně

Můj příběh

Jsem diplomovaná nutriční terapeutka a sociální pracovnice SANDRA TUŠKOVÁ S CELOSTNÍM PŘÍSTUPEM KE ZDRAVÍ. O výživu celého člověka se zajímám mnoho let. Myslím, že tento obor je velmi perspektivní a naše země je jím v běžné populaci téměř nepolíbená. Lidé mají často předsudky o zdravé výživě, proto je třeba toto poselství šířit a vážit si ho. Každý zde máme několik let života, dostali jsme své tělo a je na nás , jak ho přijmeme a jaký život s ním vytvoříme.

Zdravá výživa je o postoji, který pramení z lásky k sobě.  Jen ten, kdo je spokojený sám se sebou, může být spokojený i s ostatními oblastmi ve svém životě. A jak to souvisí s jídlem ? Dovolte mi použít slova moudrého řeckého filozofa jménem Epiklétos :  " Nemluv o tom, jak se má jíst, ale jez, jak se sluší a patří a budeš spokojen. " 

Líbí se mi přirovnání podle Sebastiana Kneippa, který říká, že vyvážená strava je základním kamenem našeho zdravého a aktivního života. Nejedná se přitom o diety, ale o pestrou stravu, kterou si vědomě užíváme. 

Při své práci využívám všech zkušeností a poznatků, jež se mi dostalo (psychologické vzdělání, kurzy grafologie, krizová intervence, duchovní a spirituální učení , 3 stupně učení  Reiki, učení Kundalini Reiki booster,  rodinné i vztahové  konstelace, 20 let se aktivně věnuji józe, působím v oblasti poradenství nejen pro výživu , ale  i pro osobní rozvoj.  Poznatky čerpám z tradiční čínské medicíny, používám mentální techniky využívající vlnění alfa , učení Magic natur  a další jiné pomocné techniky. Každodenně se vzdělávám a žiji , co cítím a čemu věřím.

Všem svým učitelům a mistrům touto cestou děkuji!!!

Uchopuji člověka jako bytost širokospektrální a láskyplně přistupuji ke každému jedinci. Klienta se snažím nejdříve poznat, pochopit jeho příběh a úlohu, potom se domlouváme na konkrétním postupu, který mu vyhovuje. Je potřeba dodat správnou  výživu nejen tělu, ale vyživit spirituální část. Proto je třeba s každým pracovat individuálně a nastavit nejen optimální jídelníček, spolu s pohybovou aktivitou ale i mentálním práci.

Každá nemoc či nepohoda v našem těle začíná v naší mysli, proto je třeba tam i začít. 

Klient je motivován a brán vždy jako individuální bytost, nikoli jako další zákazník.

Snažím se své poradenství dělat jak nejlépe dovedu a odměnou jsou mi spokojení klienti, kteří  se postarají o další doporučení. 

Všem Vám touto cestou DĚKUJI, jste pro mne velikou a každodenní inspirací...