Hubnutí do svatebních šatů nemusí být náročné

Jaro a léto je plné společenského dění. Ať už nás čeká jakákoli událost, kde chceme vypadat hezky, je potřeba se na to alespoň 2 týdny připravit.

 

Pokud chcete zazářit v krásných přilehlých šatek na svatbě Vaší nejlepší kamarádky zkuste si vymezit ráno alespoň 30 minut pro sebe, ať se můžete cítit krásná jako nevěsta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

„Dobrý a jednoduchý způsob, jak detoxikovat a odkyselit náš organismus před hubnutím, je dva týdny popíjet ráno nalačno zelený koktejl.

 

Jde o kombinaci salátové okurky, řapíkatého celeru, petržele, citronu, zázvoru a koriandru. Tato kombinace je velice účinná a její příprava a rozmixování nezabere víc než 5 minut," radí odbornice na výživu Sandra Tušková Miloševičová.

 

 

 

Vyčistěte si metabolismus

 

Volba potravin je opravdu blahodárná a vysoce účinná.

 

„Skutečně se budete cítit už po několika dnech velmi vitálně. Salátová okurka totiž čistí střeva a ledviny, zbavuje tělo jedovatých látek, posiluje imunitu, zlepšuje zužitkování bílkovin a pomáhá s úbytkem na váze. Celer odvádí přebytečnou vodu, zabíjí plísně a bakterie ve střevech, dezinfikuje močové cesty i ledviny. Petržel je skvělým čističem krve. Koriandr odvádí těžké kovy a toxické látky. Zázvor působí protizánětlivě. A citron nastoluje zásaditost v organismu, posiluje obranyschopnost a také pomáhá při očistě ledvin," popisuje nutriční terapeutka Sandra Tušková 

 
 
 
Když přidáte Jógu - POZDRAV SLUNCI nebo sestavu cvičení Pěti Tibeťanů, jistě Vaše snaha bude vidět nejen na šatech, ale začnete mít více energie, pozitivní naladění a zmizí únava.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kombinace ranního nápoje je navržena tak, aby alkalizovala vaše tělo, pomohla k očistě orgánů, jater a krve. Silně detoxikuje, proto funguje jako tzv. „hloubkový čistič".

 

A abychom zdravě podpořili hubnutí, je třeba dodržovat některé stravovací a pohybové zásady a v poslední řadě i pracovat na sobě a motivaci.

 
 
 

„Osobní přístup k výživě je zásadní, je třeba hubnutí uchopit jak po stránce fyzické, tak i psychické. Dostat se na svou optimální váhu stojí určité úsilí a to je třeba podpořit vlastní motivací, která vychází z našeho vnitřního přesvědčení,“ vysvětluje nutriční terapeutka.

 
 
 
„S každým klientem pracuji velmi individuálně. Nejprve se učíme pochopit a pracovat s novým stravovacím plánem. Když se klient naučí chápat zásady nového stravovacího režimu, začneme pracovat na stránce psychické, podporovat motivaci, nechat klienta, aby se naučil mít rád sebe i pozitiva kolem sebe.
 
Hubnutí je proces změny celé osobnosti, protože už nikdy nebudete stejný člověk, jako před 20kilogramy,“ dodává.
Objednat můžete zde
 

 Objednávky 777 669818