Instantní terapeut v lahvičce je pokrok doby a velký zázrak

Bachova květová terapie působí příznivě na psychický stav člověka a odstraňuje tak např. stres, strach, nervozitu, fobie, šok, apod.
 
 
 
 

 

 

Bachova terapie

 

 

 

Jedná se o směs esencí, které jsou vybrány dle individuální potřeby. Pro správný výběr esencí je nutno znát problémy, které danou osobu trápí, nebo alespoň datum narození osoby, pro kterou je směs určena. Na rozdíl od krizových kapek, které odstraňují především akutní stavy, léčí Bachova směs hlavně problémy z dlouhodobého hlediska. Proto je v některých případech nutné i několikaměsíční užívání. Esence jsou míchány na alkoholové bázi- kvalitní brandy. Použití se nemusí bát děti, ani těhotné ženy- kapky se kapou do teplého nápoje-alkohol vyprchá, možno vyrobit kapky i bez alkoholu. Pokud se kapky zakalí nebo v nich plavou kousky – vyhoďte je, nejspíš jste je infikovali cizími zárodky( např. slinami apod.) Kapky bez alkoholu doporučuji uchovávat v lednici.

 

Obvyklé dávkování: 4 kapky /4x denně do nápoje nebo jen nakapat na jazyk

 

 

 

Bachova květová terapie je založena na léčení pomocí 38 esencí z květů divoce rostoucích rostlin, keřů a stromů. Autorem květové terapie je Dr. Edward Bach, který tuto metodu vynalezl na počátku 20 stol. Velmi oblíbenou se stala v Anglii, kde ji používají záchranáři pro zmírnění následků šoku např. po autonehodě.

 

 

 

Bachovy květové esence

 

 

 

Bachovy květové esence jsou vyrobené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů, které léčí naše negativní pocity a stresy. Jejich výrobcem je Britská společnost A. Nelson & Co. Ltd. Londýn, která převzala výrobu esencí přímo po Dr. Edwardu Bachovi.

 

Esence jsou stoprocentně bezpečné, mohou je užívat děti, těhotné a kojící ženy, dospělí, zvířata i rostliny. Neexistují žádné kontraindikace např. s léky. Vhodně se doplňují s jinými druhy léčby (fytoterapie, aromaterapie, gemnoterapie, homeopatie apod.).

 

Směs originálních esencí, které jsou vybrány dle individuální potřeby a namíchány do jedné 30ml lahvičky. Na rozdíl od krizových kapek, které odstraňují akutní stavy, léčí tato směs, připravená na míru, problémy především z dlouhodobého hlediska. Kapky jsou připraveny z originálních Bachových esencí a je možné namíchat též Bachovy kapky pro zvířata, Bachovy kapky pro rostliny, nebo si nechat připravit Krizové kapky ev. Krizové kapky na míru (2v1).

 
Květové esence, podobně jako jiné formy naturální medicíny, léčí člověka, individuum, ne konkrétní nemoc nebo její symptomy. Působí především na emocionální hladinu jedince.
 

 

 

Cílem Bachových esencí není potlačit negativní emocionální postoje a projevy, ale transformovat je do pozitivního stavu a tak stimulovat vnitřní síly jedince k uzdravení se a následnému odstranění nemoci a stresu z těla.

 

Také lidé, kteří netrpí fyzickou nemocí, můžou z Bachových esencí profitovat. Častokrát se nacházíme v náročných obdobích života - stres, pracovní přetížení, změna způsobu života, nejistota, deprese z nenaplnění svých předsevzetí, strach před zkouškou…

 

V těchto stavech pomáhají esence vyrovnat a uklidnit naši psychiku dřív, než se emocionální diskrepance projeví v těle jako fyzická nemoc.

 

 

 

Bachovy kapky

 

 

 

Jedná se o směs esencí, které jsou vybrány dle individuální potřeby. Pro správný výběr esencí je nutno znát problémy, které danou osobu trápí, nebo alespoň datum narození osoby, pro kterou je směs určena. Na rozdíl od krizových kapek, které odstraňují především akutní stavy, léčí Bachova směs hlavně problémy z dlouhodobého hlediska. Proto je v některých případech nutné i několikaměsíční užívání.

 
 
 

Bachovy kapky 25ml v lahvičce s pipetou-cca 30denní kůra, cena 295Kč

 

Bachovy krizové kapky – 350Kč, 25ml

 

Bachovy krizové kapky na míru- 440Kč, 25ml

 

Objednávky na vlastní kapičky můžete učinit na www.nutricni-terapeut.com

 

nutricni-terapeut@centrum.cz